دبیر دومین جشنواره هنرهای تجسمی کودک و نوجوان منصوب شد

دبیر دومین جشنواره هنرهای تجسمی کودک و نوجوان منصوب شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به   نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی، اصغر امیرنیا؛ سرپرست مرکز هنرهای تجسمی در حکمی جلیل جوکار را به عنوان دبیر دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان منصوب کرد.

در حکم سرپرست دفتر امور هنرهای تجسمی خطاب به جوکار آمده است: «نظر به تعهد و توانمندی جنابعالی و با عنایت به پیشنهاد دکتر محمود شالویی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به عنوان دبیر دومین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان منصوب می‌شوید.

دومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان در رشته‌های نقاشی و خوشنویسی و در سه گروه سنی 6 تا 8 سال ، 9 تا 11 سال و 12 تا 14 سال شهریور ماه امسال در اصفهان برگزار می‌شود.

این جشنواره در رشته نقاشی با موضوع‌های «طبیعت بی جان ایرانی» ، «پنجره اتاق من» ، «شهر رویایی من»، «پروانه‌ها و گل‌ها» ، «سیمرغ» ، «مترسک»، «کشتی نوح» ، «ابراهیم در آتش»، «حضرت سلیمان و هدهد»، «حضرت یونس در شکم ماهی» و در رشته خوشنویسی با موضوع «آزاد» برگزار می‌شود که در رشته خوشنویسی برای گروه‌های سنی 6 تا 8 و 9 تا 11 سال خط تحریری و برای گروه سنی 12 تا 14 سال خط درشت در نظر گرفته شده است.

نظری بدهید

کالایی در سبد خرید شما موجود نیست